Co nowego w grodzie Kraka

Wśród wielu stolic województw w kraju, Kraków wyróżnia się nie jedynie w obszarze sztuki i rozrywki, ale też na wielu innych polach. Staje się regionem przyjaznym do mieszkania. Zmiany, które dotknęły miasto w niedawnych latach sprawiają, że miasto rzeczywiście idzie w górę.
Pomocne zmiany w mieście.
Co niezłego załatwiono w trakcie ostatniego okresu? Wielość zmian i inwestycji jest duża. Mocno pomogły w tej materii finane EU, z których Kraków niemało czerpie. Dynamiczne postępowanie w temacie zdobywania dofinansowania spowodowały, że gmina rozwinęła się o następne drogi, nowoczesne pojazdy w taborze trasportu miejskiego, i ciekawe miejsca konferencyjno – sportowe.
Szerokie innowacje nie są widoczne dla standardowego mieszkańca. Nie znaczy to jednak, że nie zostały poczynione. Zazwyczaj nie interesują nas nie związane z nami informacje. Przeciętnemu obywatelowi Krakowa zdaje się, że w mieście niewiele się robi. Podczas gdy Kraków zmienia się z każdym miesiącem. Zmiany w obszarze zarządzania odpadami, budowie oraz modernizacji sieci kanalizacyjnej, budowa ekranów przeciw hałasowi to tylko część zmian, jakie pozwalają nam pełniej i wygodniej funkcjonować. Miasto rozwija się również w zakresie możliwości konferencyjnych. Moc Krakowa idzie w górę za pomocą takich inwestycji jak: Kraków Arena lub stadion Cracovia. Te inwestycje przyciągają turystów do odwiedzin.
Podejmowane za pomocą zarządu miasta plany nie obejmują tylko ścisłego środka Krakowa, ale również są połączone z pełnym województwem . Wobec tego zamiast uskarżać się lecz zobaczyć innowacje w jakie obrósł Kraków.
Przyszłe miesiące – o ile uda się zachowania tempa rozwoju – umożliwią miastu zostać prawdziwą stolicą małopolski.
Majchrowski działania