Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – wiele ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe bezmiar perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Oczywistych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco klarowne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o doskonale gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.